Akciové ponuky
 Pštrosí olej s vitamímni 4+1 gratis
42,- € (1 071,- Kč) 59,50 €

Chcete dostávať novinky z Camelusu? 

AKCIA TÝŽDŇA

Úvod AKCIA TÝŽDŇA

Výpredajové LETNÉ ZĽAVY PRÁVE TERAZ!

 

Každý, koho niečo bolí, či je to chrbtica, svaly alebo kĺby, ocení naše masážne krémy s liečivým pštrosím olejom:  100 ml za 4,50€ a 500 ml balenie  TERAZ v AKCII  len za 14,90€!Všetky kaviárové krémy sú v akcii: vhodné na deň i na noc, úžasná hydratácia pleti po opaľovaní, mimoriadne regeneračné účinky: KLASIK len za 12,90€ a  kaviárový očný krém teraz len 9,90€ - za cenu bežného krému s DOPRAVOU ZADARMO !!!Kto ešte nevyskúšal naše pleťové krémy s liečivým pštrosím olejom, má teraz jedinečnú možnosť kúpiť Hydratačný pleťový krém so zľavou LEN za 7,90€!

 

 

Praktický LETNÝ SUPERSET: Hydratačný pleťový krém + Masážny krém s kostihojom, lopúchom a liečivým pštrosím olejom + Regeneračný krém na ruky len za 15,70€, ušetríte 3€!

 

 

CALENDULA pštrosia nechtíková masť vhodná  na vysušenú pokožku

i popraskané päty, teraz s DOPRAVOU ZADARMO!

Regeneračné pleťové mlieko so pštrosím olejom, ALOE VERA a kyselinou hyalurónovou je po spálení na slnku i na podráždenú pokožku (napr.po depilácii, zaparená a precitlivelá detská pokožka ap.) Teraz 500 ml len 15,90€ s DOPRAVOU ZADARMO alebo 150 ml len 6,20€!

 

Rovnako DOPRAVA ZADARMO je pre regeneračné  Vlasové tonikum s mimoriadnymi ozdravujúcimi účinkami na  pokožku hlavy a vlasy, teraz extra výhodne za 9,90€!


Zvýhodnená cena platí pre kapsuly s liečivým pštrosím olejom a s vitamínmi: za dobrú cenu môžete vyskúšať účinky tohto unikátného výživového doplnku na Vaše zdravie!

Alebo skúste koncentrát BETAVITAL -z 11 kg červenej repy v 200 ml fľaštičke, posilní imunitu po chemoterapii,  pri onkologických ochoreniach alebo vždy, keď je treba.

 

 

Aktuálne doprava ZADARMO pri  vybraných výrobkoch  alebo objednávkach už nad 45€!


 LEN pre registrované CAMELUS LADY a VIP zákazníkov:


1. Všetky ponuky platia aj pre Vás za Vaše znížené ceny!

2. BONUS pre objednávky KOZMETIKY (do hodnoty objednávky sa nepočítajú výrobky v akcii):

 už nad 25 EUR darček, -y od CAMELUSU:

 vyberieme "prekvapenie" podľa výšky objednávky a jej zloženia!

 

Prajeme Vám príjemné LETO v zdraví a v pohode!

 

P.S.: Vyskúšajte silu liečivého pštrosieho oleja  pre zdravie a krásu!    

Copyright 2017 - 2022 © CAMELUS s.r.o. Originálna pštrosia kozmetika - pleťové krémy, boľavé kĺby, svaly, masážne krémy