Chcete dostávať novinky z Camelusu? 

AKCIA TÝŽDŇA

Úvod AKCIA TÝŽDŇA

Jún je prvý letný mesiac, tak sú tu už aj prvé letné zľavy, nájdite si tú svoju: akciu ! Ku každej objednávke nad 39€ dostanete nejaký darček!

 


          Aby sme Vám pomohli od prípadnej bolesti chrbta a svalov, pripravili sme do akcie naše
masážne krémy s liečivým pštrosím olejom. Pre krásnu a zdravú pleť Vám odporúčame správny pleťový krém, ktorý viditeľne omladí pleť, napr. luxusný Kaviárový pleťový krém SILVER. Krása ide ruka v ruke so zdravím:  platí to aj pre naše osvedčené kapsuly s pštrosím olejom - naše zákazníčky nám potvrdili vplyv aj na lepšiu pleť a kvalitu vlasov. Vyberte si darček pre seba alebo pro Vašich blízkych, celkom určite im urobíte radosť - prehľad zliav tu!

Najmä odporúčame:


Nechtíkový pleťový krém pre citlivú pleť, TERAZ už od 8,90€! 


 

Vyskúšajte jemný očný krém na očné viečka a okolie očí - teraz za 8,90€!


Naše masážne krémy s pštrosím olejom pomáhajú pri pomliaždeninách, výronoch, bolestiach kĺbov, šliach a chrbtice, zmierňujú opuchy, ap.  Tisícky pozitívnych skúseností v prípadoch, kedy nič iné nepomáhalo! Teraz  - veľké balenie 500 ml za 21,90€, prípadne otestujte malé 100 ml balenie len za 4,90€!

 

 

 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Chrípkové obdobie pokračuje aj na jar a preto preventívne odporúčame zamerať sa na zvýšenie našej imunity:  najlepšie je využiť akciu 4+1 na naše kapsuly s pštrosím olejom a s vitamínmi len za 40€ s DOPRAVOU ZADARMO, bežne za  50€ a 1 ks len za 10€!
 


 

 

Alebo skúste koncentrát BETAVITAL -z 11 kg červenej repy v 200 ml fľaštičke, posilní imunitu po chemoterapii,  pri onkologických ochoreniach alebo vždy, keď je treba. Mesačné balenie teraz za 17,90€ alebo s kapsulami so pštrosím olejom navyše len 25,90€ s DOPRAVOU ZADARMO! 

 


  

 


 


Aktuálne tento týždeň doprava ZADARMO pri objednávkach už nad 49€!


 LEN pre registrované CAMELUS LADY a VIP zákazníkov:

 

1. Všetky ponuky platia aj pre Vás za Vaše znížené ceny!

2. Darček  nad 39 EUR:

 

Prajeme Vám príjemné leto v zdraví a v pohode! 

P.S.: Vyskúšajte silu liečivého pštrosieho oleja  pre zdravie a krásu!    

Copyright 2017 - 2024 © CAMELUS s.r.o. Originálna pštrosia kozmetika - pleťové krémy, boľavé kĺby, svaly, masážne krémy