Akční nabídky
 Kaviárový oční krém 30ml
15,90 € (382,- Kč) 17,90 €

Chcete dostávať novinky z Camelusu? 

Akce TÝDNE

Úvod Akce TÝDNE

 

 

Aktuálne doprava ZADARMO DO ČR pri objednávkach  nad 1656 Kč, cca 69 €! Platí  i pre objednávky uvedené  s DOPRAVOU ZADARMO, do ČR to bohužiaľ  lacnejšie nejde!

 

 

Školský rok v SEPTEMBRI začínami s našimi ZĽAVAMI!

 


 

TENTO TÝŽDEŇ: pri objednávke nad 49 EUR je doručenie ZADARMO! Navyše každý, kto nakúpi  výrobky za viac ako 35€, dostane od nás mimoriadny darček:Pštrosí olej s vitamínmi  v kapsuliach 30 ks za 10€ teraz ZADARMO - pre lepšiu imunitu a odolnosť proti stresu! 

 


 

 


 


 

 

 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 

Po lete odporúčame hydratovať a regenerovať pleť osvedčeným Hydratačným pleťovým krémom za výnimočnú cenu len 6,90€ - zľava 42%!!    S pštrosím olejom, vitamínom E, panthenolom a ďalšími účinnými látkami vhodný pre každý typ pleti. Vynikajúce referencie od stoviek spokojných zákazníkov!

 


 

 

 

 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 

Naše masážne krémy s pštrosím olejom pomáhajú pri pomliaždeninách, výronoch, bolestiach kĺbov, šliach a chrbtice, zmierňujú opuchy, ap.  Tisícky pozitívnych skúseností v prípadoch, kedy nič iné nepomáhalo! Teraz veľké balenie 500 ml za 18,90€ a malé 100 ml len 4,90€!

 


 

 


 


 


 


 


 


 


 


 

 

 

Špeciálny očný krém, vytvorený spojením osvedčených prírodných látok s moderným extraktom z kaviáru je určený na na očné viečka a okolie očí, dodáva pleti svieži nádych, vyhladí jemné vrásky a odďaľuje vznik nových vrások. Pomáha redukovať opuchy a tmavé kruhy pod očami. TERAZ so zľavou vrátane DOPRAVY ZADARMO len za 15,90€!!

 

 

  


 


 

 

 


 

 


 

 

 

CALENDULA je špeciálna nechtíková masť obsahujúca 92 % pštrosieho oleja, doplnená o  extrakt z nechtíka lekárskeho s pridaním vitamínu E a squalenu, ktorá má silný antibakteriálny a a protizápalový účinok. Je určená na vysušenú pokožku, suché ekzémy, psoriázu, hemeroidy, vyrážky, popraskané päty, mozole a podobne. Teraz za 9,90€!

 


 


 

 


 


 


 


 


 

Krém "NESVRBÍ TO!" NA VŠETKO, čo svrbí: vyrážky, alergie a po poštípaní hmyzom  - KOMÁRMI, včelami, osami a pod. na ukľudnenie pokožky. dokáže zázračne zredukovať  svrbenie akéhokoľvek druhu! Mentol chladí poštípané miesto, alkohol, extrakt z lopúcha a ALOE VERA pôsobia antisepticky a detoxikačne. Pštrosí olej, kostihoj, alantoín a vitamín E majú silné regeneračné účinky na pokožku. Úžasný po poštípaní KOMÁRMI. Vhodný na inak podráždenú pokožku. Bežne  50 ml za 5,90€!

 

 

 

 

 

 


 


 


 

 

 


 

Zvýhodnená cena STÁLE platí pre kapsuly s liečivým pštrosím olejom a s vitamínmi: za dobrú cenu môžete vyskúšať účinky tohto unikátneho výživového doplnku na Vaše zdravie a krásu!   1 balenie 30ks kapsúl za 10€ alebo 4+1 zadarmo len za 40€ (vydrží na 4-5 mes.) !

 

 

 

Alebo skúste koncentrát BETAVITAL -z 11 kg červenej repy v 200 ml fľaštičke, posilní imunitu po chemoterapii,  pri onkologických ochoreniach alebo vždy, keď je treba. Mesačné balenie teraz za 17,90€ alebo s kapsulami so pštrosím olejom navyše len 24,90! 

 


 

 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 

Pre bohaté a krásne vlasy, ktoré sú zdravé a nepadajú:

 

TERAZ regeneračné Vlasové tonikum s mimoriadnymi ozdravujúcimi účinkami na  pokožku hlavy a vlasy, teraz za 9,90€!

 

 

 

 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 

 LEN pre registrované CAMELUS LADY a VIP zákazníkov:

1. Všetky ponuky platia aj pre Vás za Vaše znížené ceny!

 

2. Darček  už nad 800 Kč!

 

  Prajeme Vám príjemné babie leto v zdraví a v pohode!

P.S.: Vyskúšajte silu liečivého pštrosieho oleja  pre zdravie a krásu!   

 


  Copyright 2017 - 2023 © CAMELUS s.r.o. Originálna pštrosia kozmetika - pleťové krémy, boľavé kĺby, svaly, masážne krémy