Akciové ponuky
 1. Pleťový krém s kaviárom KLASIK 50 ml
14,50 € (348,- Kč) 16,90 €
 Akcia: Pštrosí olej s vitamínmi
10,- € (240,- Kč) 11,90 €

Chcete dostávať novinky z Camelusu? 

AKCIA TÝŽDŇA

Úvod AKCIA TÝŽDŇA

Prajeme Vám príjemné babie leto!


TENTO TÝŽDEŇ: pri objednávke už nad 25 EUR je doručenie ZADARMO! Navyše každý, kto nakúpi  výrobky za viac ako 35€, dostane od nás mimoriadny darček:Pštrosí olej s vitamínmi  v kapsuliach 30 ks za 10€ teraz ZADARMO - pre lepšiu imunitu a odolnosť proti stresu! 
 
Po lete odporúčame regenerovať pleť s našim zázračným SKIN MAGICOM len za 12,50€!  Je to špeciálny regeneračný pleťový krém s prírodnými látkami vhodný pre každý typ pleti. Vynikajúce referencie od stoviek spokojných zákazníkov!!!

Extrakty zo 7 bylín výrazne ozdravujú pleť, obsahujú flavonoidy, zvyšujúce imunitu buniek, antioxidanty pôsobiace proti voľným radikálom, hydratačné zložky proti vráskam a predčasnému starnutiu pokožky a výživné látky, ktoré podporujú výživu a zdravie pleti.

 

 
Naše masážne krémy s pštrosím olejom pomáhajú pri pomliaždeninách, výronoch, bolestiach kĺbov, šliach a chrbtice, zmierňujú opuchy, ap.  Tisícky pozitívnych skúseností v prípadoch, kedy nič iné nepomáhalo! Teraz veľké balenie 500 ml za 18,90€ a malé 100 ml len 4,90€!

 

Špeciálny očný krém, vytvorený spojením osvedčených prírodných látok s moderným extraktom z kaviáru je určený na na očné viečka a okolie očí, dodáva pleti svieži nádych, vyhladí jemné vrásky a odďaľuje vznik nových vrások. Pomáha redukovať opuchy a tmavé kruhy pod očami. TERAZ so zľavou len za 15,90€!!  Zľavy platia aj na osvedčený kaviár KLASIK a luxusný SILVER v cenách už od 14,50€!

 

 


Zvýhodnená cena STÁLE platí pre kapsuly s liečivým pštrosím olejom a s vitamínmi: za dobrú cenu môžete vyskúšať účinky tohto unikátneho výživového doplnku na Vaše zdravie a krásu!   1 balenie 30ks kapsúl za 10€ alebo 4+1 zadarmo len za 40€ (vydrží na 4-5 mes.) !

 


Alebo skúste koncentrát BETAVITAL -z 11 kg červenej repy v 200 ml fľaštičke, posilní imunitu po chemoterapii,  pri onkologických ochoreniach alebo vždy, keď je treba. Mesačné balenie teraz za 17,90€ alebo s kapsulami so pštrosím olejom navyše len 24,90! 


 


Aktuálne tento týždeň doprava ZADARMO pri objednávkach už nad 25€!


 LEN pre registrované CAMELUS LADY a VIP zákazníkov:

 

1. Všetky ponuky platia aj pre Vás za Vaše znížené ceny!

2. Darček  už nad 35 EUR:

 

Prajeme Vám príjemné BABIE LETO v zdraví a v pohode! 

P.S.: Vyskúšajte silu liečivého pštrosieho oleja  pre zdravie a krásu!    

Copyright 2017 - 2023 © CAMELUS s.r.o. Originálna pštrosia kozmetika - pleťové krémy, boľavé kĺby, svaly, masážne krémy