O nás

Úvod Info O nás

Motto:

"Našim zákazníkom nechceme predávať reklamu a krásny obal,  ale výrobky, ktoré Vás presvedčia svojimi účinkami, že i za rozumnú cenu je možné dostať vynikajúcu KVALITU."

 

 

Ing. Pavel Běčák - konateľ:

       Spoločnosť Camelus vznikla na základe mojich skúseností pri založení a prevádzkovaní pštrosej farmy v Očovej (od r. 1996). Popri marketingu so pštrosím mäsom, kožami a originálnymi koženými výrobkami zostával nevyužitý pštrosí tuk, ktorý je MIMORIADNE zaujímavou farmaceutickou a kozmetickou surovinou. Už v r. 1998 sme nadviazali spoluprácu s malou českou kozmetickou firmou, ktorá bola ochotná vyrobiť prvé 4 druhy výrobkov s pštrosím olejom. Pri testovaní výrobkov u kozmetičiek i na vlastnej koži sme zistili, že máme k dispozícii výnimočnú surovinu, ktorá má až zázračné regeneračné účinky na pokožku, vrátane liečenia suchých ekzémov, artritídy, reumatických a iných ochorení. 

       Pri množstve zahraničných kozmetických výrobkov v drogériách a lekárňach, kedy reklamou sme presviedčaní, že práve ich kozmetika má tie najlepšie výsledky (... a zďaleka  to nie je pravda!) rozhodol som sa, že uvedieme na trh vlastnú značku kozmetických výrobkov, kde každému zákazníkovi vieme garantovať výnimočnú kvalitu každého nášho produktu.  
   V r. 1999 som preto založil vlastnú spoločnosť CAMELUS s.r.o., ktorá je zameraná najmä na výrobu a distribúciu kozmetiky na báze pštrosieho oleja a iných pštrosích produktov. "Pštrosia kozmetika" je vyrábaná výhradne pre spoločnosť CAMELUS a originalita výrobkov je chránená registrovanou ochrannou známkou.  V súčasnosti vyrábajú pre nás výrobky podľa špeciálnych receptúr 2 slovenské a 2 české firmy, každá je vynikajúca vo svojej špecializácii.

       Odberateľmi našich výrobkov sú lekárne, kozmetičky, maséri, veľké i menšie podniky (krémy na ruky pre pracovníkov) a samozrejme množstvo žien, všetkých vekových skupín, ktoré si priamo u nás nakupujú naše výrobky a teší nás, že každým rokom je ich čoraz viac. I my máme spolupracovníčky, tzv. "CAMELUS LADY", ktoré si so zľavou a bonusmi objednávajú naše výrobky pre seba a svojich známych.Okrem Slovenska poznajú už naše výrobky aj za hranicami - v Českej republike, Poľsku, Lotyšsku, Rusku, Nemecku, Maďarsku a inde.

       Filozofia nášho prístupu je ponúknuť zákazníkovi liečivé vlastnosti PŠTROSIEHO OLEJA vo vynikajúcej kvalite za dostupnú cenu. Každý rok rozširujeme náš sortiment o ďalšie kozmetické novinky. Teší nás, že napriek konkurencii a reklame veľkých kozmetických firiem, sa nám to darí. 

Prajeme Vám veľa zdravia a krásy s kozmetikou CAMELUS!

Copyright 2017 - 2018 © CAMELUS s.r.o. Originálna pštrosia kozmetika - pleťové krémy, boľavé kĺby, svaly, masážne krémy