Akciové ponuky
 Kaviárový očný krém 30 ml
15,60 € (398,- Kč) 17,90 €
 Akcia: Pštrosí olej s vitamínmi
10,- € (255,- Kč) 11,90 €

Chcete dostávať novinky z Camelusu? 

Doprava a platba

Úvod Doprava a platba


Všeobecne doporučujeme využiť dopravu cez kuriérsku službu GLS: OBJEDNÁVKY PRIJATÉ DO 10.00 HOD. BUDÚ SPRAVIDLA ODOSLANÉ V DEŇ OBJEDNÁVKY, DORUČENIE GLS JE UŽ NASLEDUJÚCI PRACOVNÝ DEŇ OD ODOSLANIA. 

Doprava

Cena za doručenie v rámci Slovenska prostredníctvom kuriérskej služby GLS je 3,50 € alebo prostredníctvom Slovenskej pošty 4,50€ pri cene zásielky do 45 EUR. Pri objednávke nad 45 EUR je doručenie ZADARMO! Balné ani iné ďalšie poplatky neúčtujeme.

 

Výhodou doručovania prostredníctvom kuriérskej služby GLS Slovakia je rýchlosť, cena (ušetríte 1 €), kontaktovanie na Vami zadaný telefón, 2 pokusy o doručenie, resp. možnosť telefonicky si dohodnúť miesto prevzatia zásielky - do zamestnania ap., možnosť monitorovať pohyb zásielky. Doručenie je zvyčajne nasledujúci deň od expedície zásielky od nás z CAMELUSU.

 

Doručenie prostredníctvom Slovenskej pošty - spravidla do 3 pracovných dní s tým, že v prípade nedoručenia (nezastihnutie adresáta, ťažký balík ap.) zásielka zostáva na pošte príjemcu 2 týždne a zákazník si musí vyzdvihnúť zásielku sám.

 

Doručenie do zahraničia je stanovené podľa konkrétnej krajiny doručenia, spôsobu platby, váhy, hodnoty zásielky a je vzájomne odsúhlasené so zákazníkom.

Iné spôsoby doručenia

Na základe dohody je možné dohodnúť si aj iný spôsob doručenia  alebo osobný odber v sídle spoločnosti v Banskej Bystrici. 


Platba

Platba je možná dobierkou (v hotovosti/kartou pri prevzatí), online platba kartou priamo pri objednávke alebo bankovým prevodom na náš účet. 
Copyright 2017 - 2022 © CAMELUS s.r.o. Originálna pštrosia kozmetika - pleťové krémy, boľavé kĺby, svaly, masážne krémy