Chcete dostávať novinky z Camelusu? 

Doprava a platba

Úvod Doprava a platba


Doprava


Cena za doručenie v rámci Slovenska pri cene zásielky do 49 EUR je cez kuriérsku službu GLS 3,50 € alebo prostredníctvom Slovenskej pošty 4,50€. Pri objednávke nad 49 EUR je doručenie ZADARMO.

Balné ani iné ďalšie poplatky neúčtujeme!

 

Doporučujeme využiť dopravu cez kuriérsku službu GLS: OBJEDNÁVKY PRIJATÉ DO 10.00 HOD. budú spravidla odoslané v DEŇ OBJEDNÁVKY, doručenie GLSkou je už nasledujúci PRACOVNÝ DEŇ.    Výhodou doručovania cez kuriérsku službu GLS  je rýchlosť, nižšia cena (ušetríte 1 €), kontaktovanie na Vami zadaný telefón, 2 pokusy o doručenie, resp. možnosť telefonicky si dohodnúť miesto prevzatia zásielky - do zamestnania ap., možnosť monitorovať pohyb zásielky.

Doručenie prostredníctvom Slovenskej pošty - spravidla do 3 pracovných dní s tým, že v prípade nedoručenia (nezastihnutie adresáta, ťažký balík ap.) zásielka zostáva na pošte príjemcu 2 týždne a zákazník si musí vyzdvihnúť zásielku sám. 

 

Doručenie do ČR je prostredníctvom GLS a platba je možná kartou, na dobierku v Kč alebo prevodom.

 

Doručenie inde do zahraničia je stanovené podľa konkrétnej krajiny doručenia, spôsobu platby, váhy, hodnoty zásielky a je vzájomne odsúhlasené so zákazníkom.

 

Na základe dohody je možné dohodnúť si aj iný spôsob doručenia (cez Packetu ap.) alebo osobný odber v sídle spoločnosti v Banskej Bystrici. 

 

PLATBA

 

Platba je možná platba kartou (online cez GOPAY) priamo pri objednávke, dobierkou (v hotovosti/kartou pri prevzatí) alebo bankovým prevodom na náš účet v Reiffeisenbanke SK6011000000008018001964 (resp. v ČR: FIO banka pre platbu v Kč, č.ú.2801498151/2010 ). Zásielka  je odoslaná až po prijatí platby na náš účet.

 

Copyright 2017 - 2024 © CAMELUS s.r.o. Originálna pštrosia kozmetika - pleťové krémy, boľavé kĺby, svaly, masážne krémy