Chcete dostávať novinky z Camelusu? 

Účinky pštrosieho oleja

Úvod Účinky pštrosieho oleja

pštrosy

 

PŠTROSÍ OLEJ:

 

  • účinne pôsobí proti starnutiu pleti a obnovuje jej pružnosť
  • veľmi rýchlo a hlboko sa vstrebáva do pokožky
  • je hypoalergénny a vhodný aj pre extrémne citlivé typy pleti
  • výrazne tlmí reumatické bolesti kĺbov a artritídu
  • má výnimočné regeneračné účinky pri liečení popálenín, jaziev, kožných ekzémov
  • možno ho použiť aj po spálení na slnku či po poštípaní hmyzom
  • Pštrosí olej v kapsuliach ako doplnok výživy  optimalizuje krvný obeh, hladinu cukru a cholesterolu, zažívací a imunitný systém, zlepšuje pokožku, vlasy  ako aj správnu činnosť orgánov a pohybového aparátu.

 

Pštrosí olej je úspešne používaný pri nasledujúcich problémoch:


artritída * bolesť kĺbov *  "atletická" noha  *  starnúca pleť * pohmoždeniny, modriny, mozole  *  suché chrastavé pery  *  kontaktná dermatitída  *  porezanie  *  suchá popraskaná koža  *  atopický ekzém  *  vypadávanie vlasov  *  hemoroidy  *  svrbenie  *  uhryznutie hmyzom  *

svalová bolesť  *  psoriáza  *  reuma  *  hydratácia pokožky  *  kožné vyrážky  *  boľavé svaly  *  podvrtnutie  *  stuhnutosť  *  spálenie na slnku  *  strie  *  ošetrenie jaziev  *  zápal šliach  *  rany a škrabance  *  vrásky *  a iné...

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                 

pštrosia kozmetika

  

 

Pštrosí olej už poznali v starovekom Egypte a telá faraónov a kráľovien boli natierané práve ním. Podľa overených zdrojov kráľovná Kleopatra aj Nefertiti používali pštrosí olej pre udržanie ich krásy v horúcom a suchom púštnom podnebí.  Bol používaný nielen proti starnutiu pleti a vráskam, ale aj pri liečení rôznych zranení, kožných ekzémov, artritídy a reumatických ochorení. Dnes je používaný v najmodernejších kozmetických a farmaceutických liečivých prípravkoch.

 


 

Pštrosí tuk, resp. olej obsahuje nenasýtené mastné kyseliny - najmä kyselinu olejovú, linolovú, linolénovú, stearovú, myristovú a iné (tzv. omega 3, 6 a ďalšie, ktoré majú viaceré pozitívne účinky na ľudský organizmus) v takom pomere, v akom sa nevyskytujú v žiadnej inej prírodnej kozmetickej surovine.

 

 

 

Ako ochrana pred volnými radikálmi sa využívajú tzv. „omega“ mastné kyseliny. Vieme, že majú silné protizápalové účinky, čo je dôležité u viacerých ochorení. V súčasnosti narastá záujem o úlohu omega mastných kyselín pri prevencii cukrovky a niektorých typov rakoviny. Ľudský organizmus je schopný vyprodukovať si všetky mastné kyseliny, ktoré potrebuje s výnimkou dvoch: kyseliny linolovej a kyseliny alfa-linolénovej. Tieto by sme mali prijímať v strave, preto ich voláme “esenciálne mastné kyseliny”. Pštrosí olej obsahuje tieto kyseliny a iné, ktoré pozitívne ovplyvňujú krvný obeh, hladinu cukru a cholesterolu, zažívací a imunitný systém, pokožku, ako aj správnu činnosť orgánov a pohybového aparátu. Kyselina linolová sa v organizme mení na kyseliny skupiny omega-6, ktoré sú dôležité pre správnu funkciu krvného obehu, pozitívne ovplyvňuje telesný rast, imunitný systém a zrážanlivosť krvi v cievach. Kyselina linolenová podporuje vznik kyselín omega-3, ktoré sa uplatňujú pri syntéze prostaglandínov a priaznivo ovplyvňujú stav cievnej steny a srdečných tepien, stav pokožky, funkciu slinivky brušnej. Kyselina stearová má priaznivý vplyv na zníženie nežiadúcich zlúčenín cholesterolu v krvi.

 

 Výber našich najpredávanejších produktov:

 

O mimoriadnu regeneráciu a večne mladú pokožku sa postará Luxusný pleťový krém s kaviárom SILVER.


Neobyčajný regeneračný účinok Vašej chrbtici a kĺbom Vám dopraje Masážny krém s kostihojom, lopúchom a pštrosím olejom.


Pre celkovú ochranu a posilnenie organizmu skúste Pštrosí olej s vitamínmi.


Regeneračné mlieko na báze prírodných látok dokonalo ošetrí pokožku tváre a celého tela.

 

 
Copyright 2017 - 2024 © CAMELUS s.r.o. Originálna pštrosia kozmetika - pleťové krémy, boľavé kĺby, svaly, masážne krémy