DOPRAVA

Úvod DOPRAVA

Do konca AUGUSTA doprava ZADARMO pri objednávkach už nad 45€!

Kvôli koronavírusu doporučujeme využiť dopravu cez kuriérsku službu GLS, je to bezpečnejšie  pre Vás i pre nás. OBJEDNÁVKY PRIJATÉ DO 10.00 HOD. BUDÚ SPRAVIDLA ODOSLANÉ V DEŇ OBJEDNÁVKY, DORUČENIE GLS JE UŽ NASLEDUJÚCI PRACOVNÝ DEŇ OD ODOSLANIA. 

 

Cena za doručenie v rámci Slovenska prostredníctvom kuriérskej služby GLS je 3,50 alebo prostredníctvom Slovenskej pošty 4,50€ pri cene zásielky do 100 EUR, od 100 EUR a viac je doručenie GRATIS. Balné ani iné ďalšie poplatky neúčtujeme. Doporučujeme doručenie cez GLS - je to lacnejšie a spoľahlivejšie.

 

Výhodou doručovania prostredníctvom kuriérskej služby GLS Slovakia je rýchlosť, CENA (ušetríte 1 €) kontaktovanie na Vami zadaný telefón, 2 pokusy o doručenie, resp. možnosť telefonicky si dohodnúť miesto prevzatia zásielky - do zamestnania ap., možnosť monitorovať pohyb zásielky. Doručenie je nasledujúci deň od expedície zásielky od nás z CAMELUSU (podľa množstva zásielok expedujeme spravidla denne, najneskôr do 2-3 pracovných dní).

 

Naďalej zabezpečujeme doručenie aj prostredníctvom Slovenskej pošty - spravidla do 3 pracovných dní s tým, že v prípade nedoručenia (nezastihnutie adresáta, ťažký balík ap.) zásielka zostáva na pošte príjemcu zvyčajne 2 týždne a zákazník si musí vyzdvihnúť zásielku sám.

 

Doručenie do zahraničia je stanovené podľa konkrétnej krajiny doručenia, spôsobu platby, váhy, hodnoty zásielky a je vzájomne odsúhlasené so zákazníkom.

Iné spôsoby doručenia

Na základe dohody je možné dohodnúť si aj iný spôsob doručenia  alebo osobný odber v sídle spoločnosti v Banskej Bystrici. 


Copyright 2017 - 2021 © CAMELUS s.r.o. Originálna pštrosia kozmetika - pleťové krémy, boľavé kĺby, svaly, masážne krémy