Neviete čo vybrať blízkym pod stromček? Radi Vám pomôžeme :)Milé dámy, milí páni,

 

 

Vianoce sa stávajú z roka na rok hlavolamom, čím potešiť našich najbližších. Hoci Vianoce nie sú o hmotných veciach a drahých daroch, radi ich obdarúvame a tešíme sa z iskričiek v ich očiach.

 

Radi by sme Vám pomohli s výberom vhodného darčeka pod stromček, preto sme vybrali pár tipov - je na Vás, či sa necháte inšpirovať :)

 

Kozmetika vždy poteší každú vekovú kategóriu, je darčekom praktickým, cenovo nenáročným a určite poteší obdarovaného aj svojim účinkom.MAMKU môžete potešiť výživným Pleťovým kaviárom SilverOčným krémom s kaviárom (mimochodom, až do Vianoc sú kaviáre v skvelej akciovej cene!), či Pleťovou maskou Beauty. Vrásky sa našim mamám narobili aj vďaka nám, zaslúžia si od nás aspoň malú nápravu :) Krásnym a hodnotným darčekom je aj ručne šitá peňaženka z pravej pštrosej kože.


MANŽELKA, PRIATEĽKA - FRAJERKA, SESTRA sa určite poteší z ľahučkého Nechtíkového pleťového krému, vhodného aj pre citlivú a poškodenú pleť, setu Sprcháča s Regeneračným mliekom, či Vlasového tonika.


OCINO, MANŽEL, PRIATEĽ, BRAT určite ocení Masážny krém MAREK na boľavý chrbát, voňavý set Sprchového gélu a Regeneračného mlieka, či samotné Regeneračné mlieko, ktoré je mimoriadne vhodné aj po holení - dlhoročné skúsenosti našich odberateľov dosvedčujú, že je skvelé ako pleťový balzam. 


Pre STARKÚ a STARKÉHO odporúčame vyskúšať darčekový set Masážnych krémov a Pštrosích kapsúl, ktorý sme nazvali pre jeho vlastnosti "setom zdravia". Vhodným darom je aj set Masážnych krémov na kĺby a chrbticu.


-NÁSŤROČNÍ TEENAGERI zväčša bojujú s trápením s nepeknou pleťou. Vhodným darčekom je pre nich tento set na čistenie a výživu pleti.


No a VŠETKÝCH je v tomto chladnom počasí vhodné obdariť Kapsulami so pštrosím olejom, pretože imunitu treba neustále podporovať. Kapsulky sú aj v cenovo výhodnom sete 4+1 gratis.


 

Veríme, že sme Vám s výberom pomohli. Objednávky prijaté do 21.12. do 10.00 hod. cez GLS sú odoslané ešte v ten deň, takže v piatok ich môžete pribaliť k ostatným darčekom :)


Prajeme Vám čarovné Vianoce plné porozumenia, pohody a spokojnosti. Nech je rok 2018 pre Vás tým najlepším! :)

Kolektív CAMELUS s.r.o.

 

 

 

Copyright 2017 - 2018 © CAMELUS s.r.o. Originálna pštrosia kozmetika - pleťové krémy, boľavé kĺby, svaly, masážne krémy