Akcia mesiaca

Úvod Akcia mesiaca

 

NOVEMBER PRE ZDRAVIE V CAMELUSE - akcia platná do 30.11.2019.

 

     O zdravie je treba starať sa počas celého roka, ale s nastávajúcim obdobím prechladnutí a chrípok je to ešte dôležitejšie. Preto sme pre Vás znovu pripravili akciu na náš pštrosí olej obohatený o silné antioxidanty, ktorý nám stimuluje správny metabolizmus buniek a chráni našu imunitu, vďaka ktorej sme zdraví. Okrem toho ak Vás stále bolia kĺby a chrbtica, resp. trápi reuma a artritída, určite Vám pomôžu naše osvedčené masážne krémy s liečivým pštrosím olejom a extraktmi z kostihoja, lopúcha, ALOE VERA, pagaštanu konského a ďalšími účinnými látkami. Preliečte si svoje telo, nech ste do Vianoc zdraví! A samozrejme máme aj z pleťovej kozmetiky v akcii osvedčený Nechtíkový pleťový krém, ktorý optimálne hydratuje a zvláčňuje vysušenú a oslabenú pleť. Zároveň je vhodný aj na citlivú pleť so sklonom k akné.


PRE VŠETKÝCH:


1. PŠTROSÍ OLEJ S VITAMÍNMI: osvedčené kapsuly s vitamínmi, omega kyselinami a antioxidantami, ktoré v jednej kapsli obsahujú dennú dávku zdravia. 1 BALENIE NA MESIAC TERAZ v akcii za 9,50€ alebo zvýhodnené balenie 4+1 na 5 mesiacov  - namiesto 59,50€ zaplatíte len 38€!  Ušetríte tak 21,50€ a 1 balenie Vás vyjde len na 7,60€! A navyše pri objednávke 4+1 DOPRAVA ZADARMO! To už sa oplatí, však?


2. A. Chladivý Masážny krém s kostihojom, lopúchom a pštrosím olejom pomáha pri pomliaždeninách, výronoch, bolestiach kĺbov, šliach a chrbtice, zmierňuje opuchy aj kožné ALERGIE A EKZÉMY.

    B. Masážny a rehabilitačný krém MAREK: prehrievajúci krém s pagaštanom a metylsalicylátom na masáž kĺbov, chrbtice, po svalovej námahe, proti reumatickým bolestiam a artritíde.  

        TERAZ s 20% zľavou len za 3,90€ za 100 ml tubu alebo veľké pollitrové balenie za 17,90€, ku ktorému máte DOPRAVU ZADARMO!!!


3. Nechtíkový pleťový krém s pštrosím olejom vynikajúco hydratuje a ozdravuje pleť. Extrakt z nechtíka má antimikrobiálne a liečivé účinky a je vhodný aj na citlivú a aknóznu pleť. 50 ml už za 7,90 €, ušetríte 2 Eurá!


 

 LEN pre registrované CAMELUS LADY a VIP zákazníkov:


4.  Ponuky 2.-3. uvedené "Pre všetkých"  platia aj pre Vás za Vaše znížené ceny: Masážne krémy v tube len za 3,10€ a Nechtíkový pleťový krém tak vyjde len na 6,30€! Dobrý tip aj na VIANOČNÝ DARČEK!

 

5. Pštrosí olej s vitamínmi  30 kapsúl  aj tento mesiac pre Vás o 32% lacnejšie: len za 8 € namiesto 11,90€ alebo ešte výhodnejšie: 4 + 1 balenie za 31,90€  oproti bežným 47,60€,  1 balenie na mesiac tak vyjde na 6,40 €!


6. BONUS pre objednávky KOZMETIKY MIMO horeuvedených AKCIÍ (z hodnoty objednávky sa odpočítajú výrobky v akcii 1.-5.):

- už nad 25 EUR DARČEK:   Regeneračný krém na ruky bežne za 3,90 €,

- nad 40 EUR DARČEK: Krémová pleťová maska BEAUTY 50 ml bežne za 13,90€!


Prajeme Vám krásnu jeseň v zdraví a bez stresov!

Vyskúšajte silu liečivého pštrosieho oleja  pre zdravie a krásu! 


Copyright 2017 - 2019 © CAMELUS s.r.o. Originálna pštrosia kozmetika - pleťové krémy, boľavé kĺby, svaly, masážne krémy