Akcia mesiaca

Úvod Akcia mesiaca

 

JESENNÝ VEĹKÝ VÝPREDAJ V CAMELUSE!

Akcia platná do 30.9.2019:


Po horúcom lete je vhodné dobre zregenerovať vysušenú pleť  a postarať sa aj o naše ruky a nohy. Preto sme vybrali na september výživné a hydratačné "chuťovky" v podobe Hydratačného krému a Krémovej pleťovej masky BEAUTY. Okrem toho pre naše ruky a nohy aj Pštrosiu nechtíkovú masť CALENDULA  na rozpraskanú pokožku a NAJLEPŠÍ KRÉM NA RUKY NA SLOVENSKU s liečivým pštrosím olejom. A aby toho nebolo málo na regeneráciu vlasovej pokožky Vlasové tonikum s výťažkami z brezy, lopúcha, žihľavy a kyselinou hyalurónovou, ktorá dokáže obnoviť aj poškodené vlasové bunky. TERAZ ZA VÝPREDAJOVÉ CENY:


PRE VŠETKÝCH:


1. Hydratačný krém s pštrosím olejom 50 ml na perfektnú hydratáciu pleti s pantenolom a antioxidantmi vit. E a squalanom za 7,90€ - ušetríte 2€ - najlacnejší pleťový krém s liečivým pštrosím olejom v našej ponuke!


2. Krémová pleťová maska BEAUTY 50 ml s výživným pštrosím a mandľovým olejom, betakaroténom, pantenolom, vit.E, squalanom a nechtíkom proti vráskam a predčasnému starnutiu pokožky  TERAZ len za 8,90 oproti 13,90!!!


3. Pštrosia nechtíková masť CALENDULA je ideálna na večerné premastenie pokožky Vašich nôh, resp. na akúkoľvek presušenú pokožku, ekzémy ap. - klinicky odskúšané regeneračné účinky - overte si ich aj Vy! LEN TERAZ  namiesto 11,90 € zaplatíte len 7,90€ - ušetríte 4€!!!


4. Regeneračný krém na ruky s pštrosím olejom je najpredávanejší krém s liečivým pštrosím olejom na SLOVENSKU: príjemná vôňa a konzistencia, pantenol, včelí vosk a vitamín E vytvárajú úžasný pocit na Vašich rukách, či nohách... teraz za akciovú cenu 2,90€  za 100 ml alebo 9,90€ za pollitrové balenie - ušetríte viac ako štvrtinu ceny!


5. Staráte sa o svoje zdravie?  Potom určite už poznáte naše osvedčené kapsuly s vitamínmi, omega kyselinami a antioxidantami,ktoré v jednej kapsli obsahujú dennú dávku zdravia.  TERAZ v akcii na zvýhodnené balenie na 5 mesiacov  - namiesto 59,50€ zaplatíte len 38€!  Ušetríte tak 21,50€ a 1 balenie Vás vyjde len na 7,60€! Dobrá cena Vášho zdravia na 1 mesiac, nie?


 

LEN pre registrované CAMELUS LADY a VIP zákazníkov:


6. Všetky ponuky 1.-5. uvedené "Pre všetkých"  platia aj pre Vás za Vaše znížené ceny: Hydratačný krém a CALENDULA tak vyjdú na 6,30€, maska BEAUTY  a vlasové tonikum na 7,10€ a krém na ruky výnimočne len 2,30€ za 100 ml alebo 9,90€ za pollitrové balenie!!!


7. Pštrosí olej s vitamínmi  30 kapsúl aj tento mesiac pre Vás o 32% lacnejšie: LEN ZA 8 € namiesto 11,90€,  ušetríte 3,90 €, alebo TERAZ ešte výhodnejšie: 4 + 1 balenie oproti bežným 47,60€,  1 balenie na mesiac tak vyjde na 6,40 €!


8. BONUS pre objednávky KOZMETIKY MIMO horeuvedených AKCIÍ (z hodnoty objednávky sa odpočítajú výrobky v akcii 1.-7.) :


- nad 25 EUR DARČEK:   Regeneračný krém na ruky bežne za 3,90 €,

- nad 40 EUR DARČEK: Krém na očné viečka  30 ml bežne za 9,90€!


Prajeme Vám krásne babie leto s našimi darčekmi!

Vyskúšajte silu liečivého pštrosieho oleja  pre zdravie a krásu! 

Copyright 2017 - 2019 © CAMELUS s.r.o. Originálna pštrosia kozmetika - pleťové krémy, boľavé kĺby, svaly, masážne krémy