Akcia mesiaca

Úvod Akcia mesiaca

 

Akcia platná do 31.5.2019: "Zbavme sa bolesti kĺbov a chrbta s CAMELUSOM":

 

Záhradky aj domácnosť dávajú zabrať našim chrbtom a kĺbom: odskúšajte náš osvedčený liečivý pštrosí olej v masážnych prípravkoch s kostihojom, lopúchom, ALOE VERA alebo s pagaštanom a metylsalicylátom - zbavte sa bolesti: teraz s jarnou zľavou 20 %!


PRE VŠETKÝCH:


1. Masážny krém s kostihojom, lopúchom, ALOE VERA s chladivým mentolom na unavené nohy a chrbticu,


2. Masážny a rehabilitačný krém MAREK s prehrievajúcim metylsalicylátom a extraktom z pagaštanu konského na uvoľnenie zablokovanej chrbtice, stuhnutých kĺbov, svalov a na reumatické bolesti:

 

100 ml balenie v tube už len za 3,90€ alebo praktické pollitrové balenie za 14,30€ - ušetríte 20%, doprajte Vašim svalom a kĺbom liečivý pštrosí olej a zabudnite na bolesť!


3. O naše telo je treba sa starať stále, preto i tento mesiac náš Pštrosí olej s vitamínmi (30 kapsúl) v AKCII!

Prostredníctvom imunitného systému pôsobí nielen na zníženie cholesterolu, hladiny cukru a triglyceridov, ale aj na trávenie, lepší metabolizmus buniek a aj na výživu kĺbov a chrupaviek. Predíďte JARNEJ ÚNAVE a zvýšte si svoju odolnosť! Dodajte telu potrebné omega kyseliny a vitamíny, ktoré  zlepšia zdravie a výkonnosť organizmu. Už jedna kapsula denne pomôže proti chorobám – skúste to aj Vy!

Akcia 4+1 ZADARMO ! namiesto bežnej ceny 59,50€- zaplatíte len 47,60€ ušetríte tak 11,90€! Denná dávka zdravia  na 5 mesiacov!


4. Máte problémy s ekzémom alebo popraskanou, presušenou pokožkou? CALENDULA - nechtíková pštrosia masť ich odstráni alebo aspoň zmierni  - TERAZ aj s BONUSOM vo forme  DOPRAVY ZADARMO -  ušetríte 3,50€!


BONUS NA DOPRAVU máte aj u luxusných kaviárových pleťových krémoch! 


LEN pre registrované CAMELUS LADY a VIP zákazníkov:


5. Všetky ponuky 1. až 4. uvedené "Pre všetkých"  platia aj pre Vás za Vaše znížené ceny - tj. ušetríte ďalších 20% z ceny!  Masážny krém 100 ml tak vyjde len na 3,10€ a veľký na 11,40€!


6. Pštrosí olej s vitamínmi  30 kapsúl aj tento mesiac pre Vás o 32% lacnejšie: LEN ZA 8,00 € namiesto 11,90 €,  ušetríte 3,90 €, alebo TERAZ ešte výhodnejšie: 4 + 1 balenie za 32€ oproti bežným 47,60€,  1 balenie na mesiac tak vyjde na 6,40 €!


BONUS pre objednávky KOZMETIKY MIMO horeuvedených AKCIÍ (z hodnoty objednávky sa odpočítajú výrobky v akcii 1.-5.) :


- už nad 25 EUR DARČEK:   Regeneračný krém na ruky bežne za 3,90 €,

- nad 40 EUR DARČEK: Krémová pleťová maska BEAUTY 50 ml bežne za 13,90€!


Prajeme Vám krásny máj!

Vyskúšajte silu liečivého pštrosieho oleja  pre lepšiu imunitu, zdravie a krásu! 

Copyright 2017 - 2019 © CAMELUS s.r.o. Originálna pštrosia kozmetika - pleťové krémy, boľavé kĺby, svaly, masážne krémy