Akcia mesiaca

Úvod Akcia mesiaca

PRAJEME VÁM  šťastný  úspešný nový rok 2022!


Tak ako počas celého minulého roka, tak i v JANUÁRI sme pre Vás prichystali množstvo zliav. Zatiaľ zachovávame cenovú úroveň našich výrobkov bez zdražovania, kým nebudeme nútení zvýšiť ceny kvôli našim dodávateľom a štátu.  Využite  možnosť nákupu ešte za staré cený a kúpte si, čo potrebujete. Prajeme Vám pekný január! Akcia platná do 31.1.2022! 

 

      Z aktuálnej akcie upozorňujeme na: lacnejšie veľké masážne krémy, výpredajovú cenu  Nechtíkového pleťového krému a výrobky s dopravou ZADARMO: pštrosiu masť CALENDULU, Vlasové tonikum s bylinkami a lluxusné kaviárové krémy.

Medzi odporúčanými  výrobkami sú kaviárové krémy, vrátane očného,  krémy na ruky, regeneračné mlieko s ALOE VERA, sprchové gely, SKIN MAGIC alebo pleťová maska BEAUTY.

      Zvýhodnená cena platí pre čerstvé kapsuly s pštrosím olejom a s vitamínmi a zároveň dopredávame posledné kusy s expiráciou do 6/2022 -umožňujú za lacnú cenu každému odskúšať účinky tohto unikátného výživového doplnku pre Vaše zdravie!

Aj v JANUÁRI Vám môže posilniť imunitu BETAVITAL - sirup z červenej repy -  koncentrát z 11 kg v každej 200 ml fľaštičke! Lepšia imunita,  prevencia proti COVIDU i onkologickým ochoreniam! Veď zdravie je to HLAVNÉ, aby sme mohli mať radosť aj zo všetkých ostatných vecí!

 

Do konca mesiaca doprava ZADARMO pri  vybraných výrobkoch  alebo objednávkach už nad 45€! DOPRAVA ZADARMO DO ČR len u  OBJEDNÁVOK nad 100€ - bohužiaľ zo Slovenska to lacnejšie nejde!

 

LEN pre registrované CAMELUS LADY a VIP zákazníkov:

 

1. Všetky ponuky platia aj pre Vás za Vaše znížené ceny!

2. BONUS pre objednávky KOZMETIKY (do hodnoty objednávky sa nepočítajú výrobky v akcii):

 už nad 20 EUR darček, -y od CAMELUSU:  vyberieme "prekvapenie" podľa výšky objednávky a jej zloženia!

 

Prajeme Vám pekný a spokojný JANUÁR v zdraví a bez stresov!

 Vyskúšajte silu liečivého pštrosieho oleja  pre zdravie a krásu! 

     
Copyright 2017 - 2022 © CAMELUS s.r.o. Originálna pštrosia kozmetika - pleťové krémy, boľavé kĺby, svaly, masážne krémy