Akce měsíce

Úvod Akce měsíce

 

Akcia platná do 30.6.2019: "KOPA LETNÝCH ZLIAV V CAMELUSE":

 

Konečne začína teplé letné počasie aj s nástrahami pre našu pleť a organizmus. Pripravte sa na LETO teraz s letnými zľavami na vybrané výrobky:

 

PRE VŠETKÝCH:


1.     Hydratačný pleťový krém s vit. E a squalanom pre dokonalú hydratáciu pleti teraz len za 202 Kč - oproti bežnej cene ušetríte 50 Kč !


2.     Krémová pleťová maska BEAUTY s mandľovým olejom s vitamínmi A, E, B1, B2, B6, panthenolom, betakaroténom a squalan so silným antioxidačným účinkom zvyšujú imunitu buniek. Betakarotén odbúrava voľné radikály z pokožky a po opaľovaní udržiava jej zdravú farbu. Vitamínová bomba pre opálenú pokožku!  TERAZ o 20% lacnejšie:  namiesto 353 Kč už za 283 Kč, alebo si vyberte 2+1 ks ZADARMO už za 709 Kč!


3.Najmä v lete nás prenasledujú komáre a iný hmyz: vždy pomôže náš už viac ako 10 rokov odskúšaný krém NESVRBÍ TO! Úžasné účinky aj na slnečnú alergiu a zároveň ako chladivý masážny krém -  teraz o 20%, lacnejšie : 99 Kč za 100 ml.


4. Chcete sa bezpečne opaľovať?  Okrem používania vhodných opaľovacích prípravkov aj v lete  treba dodávať nášmu organizmu omega kyseliny a antioxidanty, ktoré ochránia pred voľnými radikálmi – aj tými zo slnka.  V našich kapsuliach s pštrosím olejom a vitamínmi nájdete nielen dôležité omega kyseliny, ale i vitamín E, betakarotém a koenzým Q-10, ktoré v jednej kapsli obsahujú dennú dávku zdravia.  TERAZ namiesto bežnej ceny 11,90€  len za 242 Kč na 1 mesiac, alebo zvýhodnené balenie na 5 mesiacov  - namiesto 1214 Kč zaplatíte len 969 Kč a navyše máte DOPRAVU ZDARMA!   1 balenie Vás vyjde  na 194 Kč. To už sa oplatí urobiť niečo pre svoje zdravie, nie?


5. Máte problémy s ekzémom alebo popraskanou, presušenou pokožkou? CALENDULA - nechtíková pštrosia masť ich odstráni alebo aspoň zmierni  - TERAZ aj s BONUSOM vo forme  DOPRAVY ZADARMO -  ušetríte 230 Kč!


BONUS NA DOPRAVU máte aj u luxusných kaviárových pleťových krémoch! 


Ak si neviete vybrať: skúste naše LETNÉ SETY:

6.     A. MALÝ SET obsahuje: 1x krémovú pleťovú masku BEAUTY+ 1x krém NESVRBÍ TO! + 1x kapsuly s pštrosím olejom   to všetko len za 587 Kč


7.     B: VEĽKÝ SET obsahuje: 1x krémovú pleťovú masku BEAUTY+ 1x krém NESVRBÍ TO! + 1x kapsuly s pštrosím olejom + 1x Regeneračné pleť. mlieko s ALOE VERA a kys. hyaluronovou  to všetko len za 707 Kč.


 LETO PRICHÁDZA:  VYBERAJTE!


LEN pre registrované CAMELUS LADY a VIP zákazníkov:


7. všetky ponuky 1. až 4. uvedené "Pre všetkých"  platia aj pre Vás za Vaše znížené ceny!


8. Pštrosí olej s vitamínmi  30 kapsúl aj tento mesiac pre Vás o 32% lacnejšie: LEN ZA 204 Kč namiesto 304  Kč, alebo TERAZ ešte výhodnejšie: 4 + 1 balenie za 814 Kč s 20 % ZľAVOU.


BONUS pre objednávky KOZMETIKY MIMO horeuvedených AKCIÍ (z hodnoty objednávky sa odpočítajú výrobky v akcii 1.-7.) :


- už nad 600 Kč DARČEK:   Regeneračný krém na ruce bežne za 99 Kč

- nad 1000 Kč DARČEK: Hydratačný pleťový krém 50 ml bežne za 255 Kč !


Prajeme Vám krásne a horúce leto!

Vyskúšajte silu liečivého pštrosieho oleja  pre lepšiu imunitu, zdravie a krásu!

Copyright 2017 - 2019 © CAMELUS s.r.o. Originálna pštrosia kozmetika - pleťové krémy, boľavé kĺby, svaly, masážne krémy